Badania hormonów tarczycy i mikroelementów we krwi

Witam, W związku z podejrzeniem choroby autoimmunologicznej zostałam skierowana przez endokrynologa na badania.Hormony tarczycy,ATG są w normie,tak samo potas fosfor,glukoza,ferrytyna,ph i parathormon.Sód jest na poziomie 142 (135-145),wapń zjonizowany 1 (1,13-1,32),wapń 2.53 (2,09-2,54),kortyzol godz.8 22.3 (6,2-19,4),witamina d 18.2 (zalecany poziom 30-100).O czym moga takie wyniki świadczyć?dodam że karmię dziecko piersią gdyby to miało mieć znaczenie.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie są objawy u Pani? proponuje zgłosić się do lekarza zlecając ego powyższe badania.