Badania hormonów tarczycy i opuchnięcia

Witam mam problem z samopoczuciem oraz puchnę o mam chrypę robiłam badania TSH -wynik 100,00 iu/ml FT3-2,06 FT4-10,07 co to może być

Piotr Pilarski

Nie podała Pani norm panujących w laboratorium w którym wykonywała Pani badanie dlatego nie mogę odnieść się do wyników. Na początek sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Po zbadaniu będzie można określić dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.