Badania hormonów tarczycy i wskazania do stosowania Euthyrox

Witam, jestem w 29 tc. Do tej pory badania związane z tarczyca były ok. Mc temu ginekolog stwierdził że mam podwyższone jak na ciążę TSH 3,66 norma 0,38-5.33 a obniżone fT4 0,54 norma 0,61-1,12 i przepisał Euthyrox 50 mg.Minął prawie mc i mam takie wyniki TSH 2,1 norma 0,5-4,7, Ft4 0,96 norma 0,89-1,76 , ATG 19,8, ATPO <28. Co badania diagnozuje? Czy dalej będę na euthyroxie?USG wykazało w PL chiperechogeniczny guzek 11x8x16 mm.Miąźsz tarczycy jednorodny bez zmian ogniskowych.Mam 34 lata.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że tak. proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzacego ciążę. Po badaniu bedzie mozna okreslic odpwpowiednie dalsze postępowanie. po ciązy bedzie konieczność rozszerzenia diagnostyki.