Badania IgG i IgM na ospę wietrzną

Zrobiłam badania na Ospę wietrzną IgM oraz IgG. IgM wyszło mi 48,47 przy wynik ujemny : poniżej 9 ; wyniki niejednoznaczny : 9-11 oraz wynik dodatni powyżej 11, na tomast IgG wyszło mi 30,24 przy takich samych porównaniach ja wyżej. Co znaczają dokładnie moje wyniki czy posiadam przeciwciała na Ospę? Bedę wdzięcza za odpowiedź.

Witam serdecznie. Owszem przeciwciała w organizmie znajdują się, jednak dodatni wynik oznaczenia IgM oznacza iż mamy do czynienia z świeżym, możliwe że właśnie trwającym zakażeniem.