Badania immunologiczne po poronieniu

Witam. Mam 28 lat, jestem już po dwóch poronieniach w przeciągu roku - w 6 i 5 tyg. Nie powiedziano mi powodu, na nic nie choruję i nie chorowałam. Dziś dostałam wyniki badań immunologicznych, proszę o interpretację. Anty-Cardiolipiny IgM 1,4 MpL U/ml, anty- Cardiolipiny IgG 4,3 GPL U/ml, anty- dsDNA IgG 26,60 IU/ml.
28 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Prosiłabym o zamieszczenie norm Pani laboratorium.

Nie miała Pani dodatkowo wykonywanego oznaczenia przeciwciała przeciwjądrowych (miano? - bo pisze Pani o dsDNA... a nie podaje miana).

Co z badaniami układu krzepinięcia?

Pozdrawiam