Badania immunologiczne u 33-letniej kobiety

Witam moje wyniki to;P/c.p .jądrowe Immunoblot (ANA3) rmp/sm-,sm-,ss-a negatywne(60kDa) (ssa)- ,Ro-52rekombinat(52)- ,ss-b (SSB)- ,scl-70 (ScL)- ,PM-ScL(PM)-,Jo-1 (Jo)-(CB)-PCNA- dsDNA-NUC- ,Histony (HI)+Ribosomal-P-protein(RIB)- ,AMA- M2 ,(M2)- Konrtola ws wynik wykonany . Dziękuje Ewa

Witam! Wynik badania przeciwciał w każdym wypadku należy interpretować w kontekście bezpośredniego badania klinicznego i prezentowanych przez pacjenta objawów. Proszę zgłosić się do specjalisty reumatologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.