Badania kontrolne po łyżeczkowaniu

Witam. Mam 41 lat,31 sierpnia mialam lyzeczkowanie.Bylam w ciazy??? bhcg spadalo.lekarz stwierdzil puste jao plodowe.Wynik his-pat z dn.04.09.2015r. wyskrobiny z jamy macicy,Decidua vera et villi. Z porzedniego zwiazku mam czworo dzieci.Z obecnym partnerem..nie udalo sie:-( Czy po poronieniu trzeba zrobic jakies badania,kontrolne bhcg??? Zapomnialam dodac,ze mam teratoma na prawym jajniku,czy ono moglo byc powodem poronienia??? Czy jest szansa abym zaszla w ciaze i donosla Dziecko???

Aleksander Ropielewski

Nie ma konieczności wykonywania kontrolnego badania beta hcg. Teratoma może przyczynić się do poronienia. Ma Pani szansę na ciażę i jej szczęścliwe dokończenie.