Badania kontrolne w drugiej ciąży

Witam. W lutym urodziłam córkę i teraz jestem ponownie w ciąży. Na ostatniej wizycie lekarz zalecił mi wykonanie następujących badań: mocz, morfologia, glukoza, antygen HBS, antygen-HCV, HIV, różyczka IGG, WR-RPR, toksoplamoza IGM, toksoplazmoza IGG, TSH, CMV IGM. Wiadomo, że niektóre badania np. mocz, morfologia trzeba zrobić bezwzględnie ale czy muszę wykonywać wszystkie wymienione nawet jeżeli miałam je robione w pierwszej ciąży i mam ich wyniki?

Badania robione rok temu są nieaktualne. Badania są robione po to żeby stwierdzić czy nie choruje Pani w tej ciąży . Infekcja w ciąży jest groźna dla dziecka