Badania krwi 24-latki

Mam na 24 lata, 170 wzrostu, waże 53 kg Oto moje wyniki MPV-sr. obj. płytki krwi 12,4 P-LCR - wsk. megatrombocytów 44,8 NEU%-Neutrocyty 47,9 BAS#-Bazocyty 0,04

Witam! Opisane odchylenia od normy powinny być interpretowane w kontekście całości obrazu morfologii krwi oraz badania klinicznego pacjenta. Proszę zgłosić się do lekarza, który zlecił wykonanie powyższych badań.