Badania krwi i USG tarczycy oraz wypadanie włosów i przybieranie na wadze
dobry wieczor mam takie pyatnie bylam u lekarza zlecil mi badania mianowio Wapń całkowity 2,38 mmol/l Magnez Magnez 0,90 Proteinogram białek surowicy Białko całkowite 7,0 Albuminy 63,4 % 55,80 66,10 N alfa-1-globuliny 3,7 % 2,90 4,90 N alfa-2-globuliny 8,6 % 7,10 11,80 N Beta1 7,0 % 4 8 N Beta2 4,2 % 3,20 6,50 N gamma-globuliny 13,1 % 11,10 18,80 N FT4 FT4ft4 0,94 strasznie tyje wypadaja mi wlosy bylam tez na usg prawy plat 12/19/40mm lewy plat 10/13/47

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, wynik badań są prawidłowe. Nie widzę natomiast pełnego profilu badań hormonalnych tarczycy. W opisu USG wynika, że budowa płatów jest prawidłowa. Proszę się udać do endokrynologa celem konsultacji wyników i oznaczyć ewentualnie poziom żelaz i gospodarkę żelazową (wypadanie włosów). Problem z przybieraniem na wadze może być związany z dietą czy poziomem stresu. Pozdrawiam.