Badania krwi po leczeniu boreliozy u 6-latka

Witam. Synek ur.2009. w sierpniu leczony na bolieroze w trakcie leczenia morfologia igm igg ujemne zelazo ob wszytsko w normie podwyzszone erytrocyty 5,17 t/l norma 3,9-5.0 obnizone MCH 24,8pg orma 26-34. podwyzszone plytki krwi 496 G/l norma 210-490 obnizone bazocyty 0.01G/l norma o,o2-0,12 podniesione limfocyty55,1%norma 25.0-50.0 po 3 miesiacach powtorka badan w kierunku bolierozy wszystko w normie oprocz erytrocyty 5,16t,l norma j.w MCH 24.2 pg norma j.w plytki krwi594 norma j.w. za 3mce mamy powtorzyc badania ze wzgledu na ilosc plytek. Bardzo sie niepokoje bo jesli cos jest nie tak to dlaczego nie mamy wykonac ponownych badan od razu mamy zrobic morfologie z wymazem ob .. bardzo prosze o odp bo chyba umre ze strachu zanim zrobimy kolejne badania. A moze zrobic te badania teraz w prywatnej przychodni moze nie powinnam czekac tyle czasu. serdecznie dziekuje za odp.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

takie niewielkie odchylenia nie niepokoją. Mogą się one wiązać z infekcją. Nie ma sensu wykonywać szybciej badania. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza.

Pozdrawiam.