Badania krwi po operacji usunięcia macicy z przydatkami

Jestem 6 m-cy po operacji usunięcia macicy z przydatkami z powodu raka trzonu macicy nie było leczenia uzupełniającego a dzisiaj odebrałam wyniki morfologii i bardzo zaniepokoiłam się niskim poziomem neutrocytów 1,2 {2,0-7,5} procentowo 30,1 % wartości referencyjne{36-68%} a zarazem podwyższonym poziomem limfocytów 55,5% {18-51% } nadmieniam że nie przyjmuję żadnych leków dlatego proszę lekarza onkologa o ocenę tych wyników czy to może być nawrót nowotworu bo wizytę w centrum mam05 01 17

Lek. Tomasz Budlewski

bez przeanalizowania wszystkich wynikow nie mozna się wypowiedzieć. opis moze wskazywac na infekcje wirusowa. proszę koniecznie zglosic się do lekarza rodzinnego - jak najszybciej.