Badania krwi poziomu bHCG w ciąży

Witam. Niedawno dowiedziałam się, że będę mamą. Potwierdziły to badania krwi. W pierwszym badaniu tj. 10XI poz.HCG wyniósł 36, w następnym 14XI już 125. Jednak na USG wykonywanym przez ginekologa nie było widać nawet pęcherzyka. Dziś po tygodniu od ostatniego badania robiłam kolejne badanie poz. HCG, które wykazało wynik 280. Czy takie wyniki są normalne? Czy mam powody do niepokoju? Dodam, że ostatni okres miałam 14X. Od tego czasu nie plamiłam i nie krwawiłam. Ogólnie czuje się bez zarzutów.

Lek. Tomasz Budlewski

Co do uwidocznienia pęcherzyka w badaniu usg przyjmuje sie ze przy beta hcg około 1000 powinno być widoczne. Proponuje ponownie udac sie do lekarza ginekologa.