Badania krwi przy zmęczeniu i ciągłym kaszlu

Witam, mam ogromną prośbę, czy pomógłby mi ktoś przeanalizować moje badania krwi http://i103.photobucket.com/albums/m136/sleepwalking768/CCF20140517_00000_zps0671771a.jpg i powiedzieć, czy powinnam się martwić? Już od dłuższego czasu ciągle czuję się zmęczona, od kilku miesięcy nie mogę pozbyć się kaszlu (choć lekarz mówi, że w płucach czysto, a leki na alergię nic nie zmieniły) i co najmniej raz w miesiącu chodzę przeziębiona (ale w tym czasie obserwuje spadek temperatury do ok. 35,5st-36).

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że interpretacja jest nieco utrudniona ze względu na jakość zdjęcia. Sugerowałbym przypisanie wyników ręcznie. Niemniej jednak nie dopatrzylem się patologii. Tak czy inaczej są pewne cechy stanu zapalnego.