Badania krwi u 23-letniej kobiety

Witam.kilka dni temu robiłam badanie krwi(morfologie i tsh)mam 23 lata i jestem kobieta.Sama nie potrafię zinterpretować wyników wiec pisze tutaj prosząc o pomoc:NEU%46,5 % ,lym% 42,1 ,mono 9,4%,eos %-1,5 %,MCH -31,6 pg ,' tsh -2,950 ulu/ml.tsh zrobiłam z mysla bo mam nieregularne miesiaczki,nie potrafię przytyc a nawet chudnę.Dziekuje i pozdrawiam

Witam. Jeśli chodzi o morfologię podała Pani wyłącznie wartości procentowe niektórych krwinek, kluczowe do oceny są wartości bezwzględne liczby krwinek. TSH (czyli parametr aktywności hormonalnej tarczycy) jest w normie. Jakie są wartości hemoglobiny, płytek krwi?, czy było oznaczane żelazo/TIBC lub ferrytyna? Czy była Pani na wizycie u ginekologa?