Badania krwi wraz z markerami

Witam, zrobiłam badania wraz z markerami i miałam wynik CA125- 63,09. Nie byłam świadoma i byłam na badaniach dzień przed okresem. Ginekolog poleciła powtórzyć badanie, z którego wynika CA-125 na poziomie 22,90. Ponadto alg. ROMA - 6,2. Na wynikach morfologii podkreślony wynik przy eozynofile - 6,6%, limfocyty - 45,7%, neutrofile - 2,44. Kolejną wizytę mam dopiero we wtorek i jestem bardzo zaniepokojona. Proszę o opinię takich wyników. Dziękuję.

Witam! Miano CA125 interpretować należy w odniesieniu do wartości referencyjnych podanych na wydruku wyniku, gdyż normy zależą od metody oznaczania - nie znając wartości referencyjnych danego laboratorium nie mogę interpretować wyniku. Odsetek limfocytów jest dyskretnie podwyższony - jeśli wartość bezwzględna jest w normie, nie ma powodów do obaw. Rozumiem iż 2,44 to liczba neutrofilów, a nie odsetek, jeśli tak, również jest prawidłowa. Podwyższony jest odsetek eozynofilów - znów należy zwrócić uwagę na ich ilość bezwzględną - jeśli jest prawidłowa, nie należy przejmować się nieco podwyższonym odsetkiem. Pozdrawiam