Badania metodą Eclia a interpretacja toxoplazmozy

Witam bardzo proszę o interpretację wyników. Jestem już zrezygnowanym 28-latkiem, straciłem już dziecko :( Moja kobieta się już długo leczy i cały czas nikt nam nie może powiedzieć nic konkretnego. Zrobiliśmy wyniki już piąty raz i teraz wyszło Wykonano metodą ECLIA firmy Roche Toxoplazmoza IgG 11602 U/ml Interpretacja wyniku niereaktywne 30 Toxoplazmoza IgM niereaktywne Bardzo Proszę o interpretację tych wyników BŁAGAM POMÓŻCIE byłem już nawet w Gdyni i nic
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Brak przeciwciał IgM i obecne przeciwciała IgG świadczą o przebytej toksoplazmozie i braku zagrożenia ze strony toksoplazmozy w czasie ciąży.