Badania moczu i krwi 13-letniego dziecka

dziecko lat 13 badanie moczu nabłonki płaskie-nieliczne.pasma sluzu -nieliczne bakterie nieliczne eGFR(icd-9:M37) >90 i badanie z krwi Eozynofile 2,3 proszę o odpowiedż do 2 ostatnich nie podano normy.Martwie sie bo córke boli brzuch i pod żebrami tak jak by ja ktoś ściskał w połowie nie moze sie ruszyc bo boli ja bardziej.Reszta wyników w normie

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli chodzi o eGFR to właśnie powinien być >90, a eozynofile mogą być wyrażone w % lub liczbie bezwzględnej. Nie wiem które Pani podała... Ale jeśli reszta morfologii jest dobra niewielki wzrost eozynofilów to nic poważnego. Te wyniki przemawiają przeciwko infekcji ewentualnej.