Badania moczu i krwi oraz ból nerek

Dzien dobry. Zrobilem badania moczu i krwi. Napisze tylko to, co nie jest w normie. Morfologia: NE54,1% (2500) norma 55 -70 RDW11,1% norma 11,5 - 15,5. Reszta morfologii w normie. CRP w normie. Mocznik w normie. Kreatynina1,63mg/dl norma 60. Mocz w normie. Odczuwam nieprzyjemny bol ze strony nerek. Z lekow bralem Hepamerz w granulkach profilaktycznie, aspiryne cardio, kaldyum 600, imovane na sen. Problemow z nerkami nigdy nie mialem. Dziekuje Edward G.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki morfologii są prawidłowe pomimo niewielkich odstępstw od normy. Tym nie powinien się Pan niepokoić. Nieprawidłowy, tj. podwyższony jest jednak poziom kreatyniny, co może wskazywać na chorobę nerek. Koniecznie proszę zatem skonsultować się ze specjalistą nefrologiem.