Badania moczu u 2-letniego dziecka po gorączce

Witam !i prosze o analize wynikow corki-2 lata. badania zlecone ze wzgledu utrate apetytu i znaczne oslabienie dziecka. Nie ma zadnej infekcji. Obecnie jest na poziomie 1/4 dawnej aktywnosci. miewa stany podgoraczkowe (ok 37) oraz naprzemiennie kupke rzadka z twrada. LYMPH%-74,50 -n.25-55% NEUT% 16%- n.25-60%;RDW-SD-30,5fl-n35-65;NEUt

Milena Lubowicz

Nie są to wyniki szczególnie niepokojące, ale należy je analizować w odniesieniu to całej morfologii oraz objawów występujących u dziecka, także proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam