Badania morfologii krwi po wyleczeniu Helicobacter

Witam! Mam 27 lat. Ostatnio zrobiłem badania krwi zlecone przez gastrologa (lecze refluks, wyleczyłem Bakterie helicobacter) Zaniepokoiły mnie wyniki. A mianowicie cholesterol: Chol cał (I99) ­ 5,62 mmol/l (3,0 — 5,0) Triglicerydy (O49) 1,23 mmol/l <1,7 AST (I19) 24,0 U/L < 40,0 ALT 29,0 U/L < 41,0 Bilirubina cał (I89) 16,1 μmol/l < 21,0 GGTP 59,00 U/L 40 — 129 Nigdy nie miałem problemów z cholesterolem a badania z konca stycznia były ok (4,2) Czy obecny poziom to powód do zmartwien?

Lek. Tomasz Budlewski

Spokojnie wynik jest trochę podwyższony, konieczne jest poznanie poziomu LDL i HDL aby coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.