Badania morfologii, monocytów, eozynofili

Bezwzględna l. monocytów 0.481 x10^3/uL Bezwzględna l. eozynofili 0,33 x10^3/uL Bezwzględna l. bazofili 0.09 x10^3/uL Bazofile 1.3 % Średnia objętość płytek krwi 6.5 fL Mam pytanie odnośnie tych wyników czy jest coś niepokojącego, pozostała cześć z morfologii jest w normie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wszystkie pozostałe wyniki są prawidłowe, to najpewniej nie ma powodów do niepokoju. By to potwierdzić, konieczna jest jednak interpretacja pełnego wyniku morfologii. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.