Badania na cytomegalowirus a 8 tydzień ciąży

Witam jestem w 8 tygodniu ciąży. Moje badanie na cytomegalowirus CMV są nastepujące. IgG >250,0 IgM 0,320. Prosze o interpretację bo umieram ze strachu o swoje dzieciątko.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę o podanie norm laboratoryjnych, gdyż różne laboratoria diagnostyczne stosują różne metody oznaczania przeciwciał i interpretacja wyników jest od nich zależna.

Badania zostały zlecone przez lekarza prowadzącego i do niego należy interpretacja wyników i dalsze zalecenia. Interpretacja wyników badań-proszę podawać normy referencyjne laboratorium w którym wykonała Pani badania / różnią się między sobą/