Badania na obecność narkotyków

Witam.chce udowodnic w waznej sprawie,ze nie zazywalem narkotykow,jakie badania mam wykonac i gdzie?ile to kosztuje?czy to prawda ze takie dokladne badanie jest wykryc ze dana osoba nawet przez rok nie miala stycznosci z takimi specyfikami?

Mikołaj Cyganok

Witam! Testy na narkotyki przeprowadzają laboratoria medycyny sądowej, gdzie takie badania możne odpłatnie wykonać. Czas utrzymywania się narkotyków we krwi jest zależny od okresu półtrwania danej substancji i szybkości jej eliminacji i eliminacji jej metabolitów z organizmu. Oczywiście czasy i szybkość eliminacji są różne dla różnych środków odurzających.