Badania na przeciwciała w ciąży

Witam termin porodu mam na 14 lutego robilam sobie badania na przeciwciała HbS i wyszlo mi 23,20 co to oznacza? Mam jeszcze prosbe o interpretacje wynikow morfologii IG 0,4 EO 0,08 IG%0,05 MCV 77,8 MCH 24,0 MCHC 30,90 RDWCV18,7 PDW 18,6 MPV 12,3. Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Na wyniku powinna pani mieć normy przy których wartościiHbsdaja wynik ujemny,przy prawidło9wych pozostałych wartościach morfologi te wyniki nie mają istotnego znaczenia