Badania na tarczycę a osłabienie i przeziębienie

Witam! Zrobiłam dzisiaj badania na tarczyce TSH 4gen i mój wynik to 1,68 Sprawdzilam na interecie i wychodzi na to ze wszystko jest w normie, jednak moja objawy wskazują na to ze jednak coś jest nie tak, mimo dużej ilości spożywanego pokarmu nie mogę przytyć, jestem wiecznie osłabiona i przeziębiona Z góry proszę o szybką odpowiedź!

Witam
nie muszą to być objawy choroby tarczycy, może taki ma Pani po prostu metabolizm, a osłabienie może wynikać z anemizacji.

Proponuję wykonać panel morfologia + TSH, fT3 i fT4

Pozdrawiam,
lek. A.Witkowska