Badania na wykrycie nowotworu

Witam, jakie badania i w jakim odstępie należy wykonywać aby we wczesnym stadium wykryć nowotwór? Mam 24 lata obecnie.

Podstawa to : rtg płuc 1x/2 lata , usg jamy brzusznej z przestrzenią zaotrzewnową 1x/rok , usg tarczycy 1x i potem z częstością zależną od wyniku tego pierwszego badania , badanie piersi i przez pochwę u ginekologa - następne badanie i ew. usg on ustali po pierwszym badaniu , zż