Badania po bajpasach u 66-latka

Jestem już drugi rok po Baypasach, czy powinienem zrobić jakiekolwiek badania. Za niedługo mam wizytę u lekarz kardiologa, czy mogę badania zaproponować. Dziękuję za podpowiedź i pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego aby wykonać podstawowe badania krwi oraz ewentualnie rozszerzyć diagnostykę o badania obrazowe.