Badania po poronieniu a szanse na ciążę

Witam. przez 3 lata nie moglam zajsc w ciaze po badaniu HSG okazalo sie ze mam zros, lekarze sugerowali mi laparoskopie ale zabieg zostal odwolany bo zaraz po badaniu zaszlam w ciaze. niestety w 9tc poronilam. minelo 8 miesiecy i dalej nic mieszkam w uk a tutaj lekarze twierdza ze jak raz zaszlam w ciaze to kolejny raz napewno tez zajde i nie chca mnie skierowac na zadne badania. Co powinnam zrobic w takiej sytuacji dale sie starac czy wykonac jakies badania?

Aleksander Ropielewski

Proszę dalej starać się o dziecko, a dopiero w przypadku niepowodzeń po 12 miesiącach od niepowodzenia zgłosić się na diagnostykę niepłodności do ginekologa.