Badania po usuwaniu znamienia w okolicy mostka

Witam,usunięto znamię w ok.mostka o wym.2,5x1,2x0,2 cm.W cz. centr. cielisty,wypukły guzek o śre. 1,1 cm. Margines brzeżny od strony bieg. prawego oraz lewego 0,1 cm,od góry 0,5 cm,od str.dolnej 0,7 cm.Rozpoznanie histopatologiczne:rak kolczystokomórkowy rogowaciejący skóry-G1.Grubość nacieku raka w/g Breslow 3mm, Clark III.Nie znaleziono cech angio-i neuroinwazji.Margines wycięcia boczny min.2mm,od strony dna 1,5mm.Proszę o interpretację ze wskazaniem co robić dalej.pT1,NX,MX w klasyfikacji TNM

Opis tego wyniku jest KOMPLETNIE NIESPÓJNY!!! Nie potrafie nic powiedzieć!!! Prosze skonsultować preparaty w osrodku onkologicznym!!! zż