Badania pod kątem chorób wenerycznych

Dzień dobry, w najbliższym czasie chciałabym przebadać się z (nowym) partnerem na choroby weneryczne. Jakie badania warto zrobić?Do tej pory znalazłam : HPV, HSV (igG ? igM?), rzeżączka, ch. trachom., kiła, rzęsistkowica, wzw B i C. Czy istnieją centra, gdzie można zrobić te badania wszystkie razem (niekoniecznie bezpłatnie) ?Patrzyłam na ofertę badań prywatnego laboratorium, jednak większość badań ma kilka możliwych oznaczeń (np. DNA, RNA w przypadku HPV). Dziękuję z góry za odp. A.

Witam,
w poradni chorób wenerycznych może Pani się przebadać - zapewne odpłatnie, gdyż bez wskazań takie badania nie będą finansowane z NFZ.
Jedynie HIV może być bezpłatne (badanie anonimowe).