Badania poziomu czystości pochwy

Proszę o interpretację wyników poniżej. Czy potrzebna jest wizyta u specjalisty? Komórki nabłonka: obecne Leukocyty i Lactobacillus: mierne Inne bakterie, grzyby, komorki "clue cells": brak Test aminowy: ujemny Stopień czystości: II PH; 4 Bakterie tlenowe, beztlenowe, grzyby, trichomononas vaginalis: nie stwierdzono Badanie w kierunku Neisseria gonorrhoease - ujemne

Lek. Tomasz Budlewski

Stopień II uważa się za prawidłowy. Jeżeli występują jakieś objawy konieczna jest wizyta u ginekologa.