Badania poziomu FSH a oddanie komórek jajowych

Mam 22 lata, nie palę, jestem ogólnie zdrowa. Mogę prosić o interpretacje wyniku FSH? wynik 1,75 faza folikularna 3,03-8,08 środek cyklu 2,55-16,69 faza lutealna 1,38-5,47 po menopauzie 26,72-133,41 Chcę być dawczynią komórek jajowych, czy niskie FSH to problem?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przede wszystkim brakuje informacji o dniu cyklu, w którym wykonane zostało oznaczenie.