Badania poziomu progesteronu w 21. dniu cyklu

W 21 dc ( cykle regularne28-29 dni) badałam progesteron=15,63(rozumiem,że owulacja była? norma z lab. dla fazy lutealnej 3,34 - 25,56 ng/ml.pokusiłam się o bhcg które wyszło <2 ( wg tej normy czyli ciązy brak)..czy pomiar bhcg w 21 dc( 7 dni po stosunku) jest miarodajny- czy został zrobiony za wcześnie?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynik beta HCG jest jeszcze niemiarodajny. Wykonane badanie progesteronu jest w normie. Tak w czasie badania była Pani już po owulacji. Pozdrawiam