Badania prenatalne i USG ciąży

Witam. Mam 27 lat. Obecnie 16 tydz ciąży. W 13 tyg robiłam badania prenatalne. Z badania Usg stwierdzono obecność kości nosowej , a przeziernosc karkowa wynosiła 2.4. Jednak badanie pappa nie wypadło dobrze dla trisomi 21 . po podsumowaniu usg i badania krwi wyszło 1:290 . Jakie jest prawdopodobieństwo ze dziecko będzie miało zespół Downa ?

Lek. Tomasz Budlewski

prawdopodobieństwo jest takie iz 1 dziecko na 290 urodzi się z zespołem Downa.