Badania profilaktyczne pod kątem nowotworów

Jakie wyniki należy zrobić żeby być chociaż w 70 procentach pewnym że nic złego nie dzieje się w organizmie mam na myśli Raka?pytam ponieważ w mojej rodzinie może być to genetyczne.Proszę o odpowiedz

Jeśli chodzi o kobietę 30-letnią , to kontrola u ginekologa - usg piersi , cytologia w odstępie czasu zależnym od wyników pierwszego badania, rtg klatki piersiowej 1x/rok i potem zależnie od pierwszego opisu,usg j.brzusznej z przestrzenią zaotrzewnową i potem następne wyznaczone po tym pierwszym , zż