Badania progesteronu w 21. dniu cyklu

Witam, odebrałam dziś wynik badania progesteronu w 21 dniu cyklu, jego wynik to 2,16 ng/ml , a wartości podane to Faza folikularna:0,15-1,4. Środek cyklu:0,48-1,72. Faza lutealna: 3,34-25,56. Środek fazy lutealnej: 4,44-28,03. Poprzedni cykl był bezowulacyjny. Nie wiem jak mam interpretować ten wynik, czy ten cykl również jest bezowulacyjny?

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na obniżony poziom, proszę udac sie do lekarza ginekologa.