Badania prolaktyny a bezskuteczne starania o ciążę
Witam, od 10 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Bezskutecznie. Po ostatniej szczegółowejmorfologi wszystko było ok, prócz Prl. Wynik wynosił 24,70, przy normie 23,30. Dodam ze badanie ginekologicznie również szczegółowe+USG dopochw.+ cytologia jest u mnie bez zarzutu. czy taki wynik prolatyny moze byc przycyną bezowocnych starań? mąż jest w trakcie badań...

MĘŻCZYZNA, 15 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
raczej mało prawdopodobne. proponuję poczekac do wynikow badan u meza.