Badania prolaktyny i bHCG

witam ostatnio okres miałam około 8 wrzesnia dziś jest 18 października dalej nie mam okresu. okres mam zawsze co 28 dni. Ostatnio współżyłam 9.10 z zabezpieczeniem (prezyrwatywa) Robiłam badania beta HCG wyszło <0,10mlU/ml normy (podane na kartce normy ciąza 3 tydzien 5,8-71,2 ) badanie robione dziś 18.10 oraz PROLAKTYNA 56,09 ng/ml [4,79-23,30] Moje pytanie jak interpretować te wyniki czy jestem w ciązy bo mój lekarz kazał sie skontaktowac telef ale nie odbiera prosze o szybką odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Beta hcg nie świadczy o ciąży w tym momencie . Proponuje powtórzyć oznaczenie poziomu beta hcg i idąc sie do lekarza ginekologa