Badania przeciwciał po trzech poronieniach

Witam, staram się z mężem o dziecko i w ciągu ostatniego roku poroniłam 3 razy ok 5- 6 tygodnia ciąży. Oto moje wyniki anty-TG 61,93 IU/ml przy normie laboratoryjnej 0,00-4,11 IU/ml, anty-TPO 0,28 IU/ml przy normie laboratoryjnej 0,00-5,61, TSH 1,748 µIU/ml przy normie 0,350-4,940, przeciwciała antyfosfolipidowe- wynik ujemny. Kariotyp mój i męża ok. Inne ogólne badani w normie. Martwi mnie podwyższony wynik anty-TG- czy to jest przyczyna poronień ? Proszę o informację, Beata

Lek. Tomasz Budlewski

raczej nie sadze. mysle ze warto jest rozszerzyć diagnostykę hormonalna. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa/endokrynologa