Badania przed inseminacją domaciczną

witam jestem po 4 nieudanej IUI a miałam tylko wykonane badania testosteronu i tarczycy teraz poczytałam że powinnam mieć też fsh,lh,prolaktyne i progesteron(20-24dc) ale mam pytanie czy mogę zrobić w tym cyklu badania jeżeli byłam stymulowana do IUI czy musze odczekać cykl miałam podawane peti-dexamet merional i pregnyl na pęknięcie pęcherzyka bardzo prosze o odp. dziekuje
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto poczekać do następnego cyklu by wyniki nie były fałszywie dodatnie. Zapoznaj się z tymi artykułami. Atrykuł 1 i Artykuł 2