Badania przed usunięciem zeza

Mam zeza i chciałbym się go pozbyć prywatnie na własny koszt. Do kogo jednak należny się udać lub z kim skontaktować na początku? Czy wizyta u okulisty wystarczy - on mnie dalej skieruje gdzie trzeba, czy lepiej znaleźć klinikę która sie takimi rzeczami zajmuje i tam wypytać dokładnie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.