Badania przed zaplanowaną ciążą

Mam 42 lata,chcialabym zajsc w ciaze,z nowym partnerem.Mam dzieci z poprzedniego malzenstwa,ostatnio rodzilam 10lat temu.Moje pytanie to: jakie badania przed zajsciem musimy zrobic z partnerem? Czy sa problemy jezeli chodzi o grupy krwi? Jakie badania w Tym wieku dla kobiet,a jakie dla nowego partnera.Dziekuje

Szanowna Pani,
rodzaj badań / indywidualnie / planuje się z Pani lekarzem ginekologiem który zna Pani "przeszłość ginekologiczno-położniczą" gdyż wie jakie badania zlecić i jak je interpretować.
Medycyna on-line jest tu nieprzydatna.