Badania przy niedoczynności tarczycy oraz guzku tarczycy

Witam.Lecze sie na niedoczynnosc tarczcy od dobrych 3 lat.Dzis odebralam swoje wyniki anty tpo <34,0 a ja mam 5,2 i anty tg <115 a ja mam 132,6.Anty tpo przy dolej granicy a anty tg zawyzone.Bardzo prosze o interpretacje wynikow.Dodam ze mam jednego guka o srednicy 9mm i od ostatniej wizyty u endokrynologa nie czuje sie najlepiej min.bole glowy,naprzemiennie biegunki i zaparcia,nadmierna potliwosc,drazliwosc i nerwowosc.Justyna 28l

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

podwyższony poziom anty tg moze świadczyć o chorobie autoimmunologicznej jednak należy pamiętać, że może on występowac również u osób zdrowych. Sugeruję Pani wizytę u endokrynologa z powodu Pani objawów, które mogą wynikać ze złej dawki leku.

Pozdrawiam.