Badania przy OBS

Moja siostra 39lat zachorowała na OBS. miała być przygotowywana do przeszczepu i wczoraj lekarz powiedział, że choroba uodporniła się na chemioterapie i trafi do ponownej klasyfikacji. Proszę o podpowiedź co to oznacza, ze zostanie odrzucona i już nic się nie da zrobić. OBS FLT3 ujemny; MLL dodatni; 46XX(9;11)(p22;q23){20}.nucisch(MLLx2)(3"MLLsep5"MLLx1){200}/nuc.ish(PML,RARA0x2{200} Indukcja DAC w dniu 03,08-09,08,2013r CR Konsolidacja I HD-AraC w dn.18,09-22,09,2013

Witam! Niestety odpowiedź na powyższe pytanie przekracza możliwości porady internetowej. Proszę kontaktować się z lekarzem prowadzącym, który posiada dokładne informacje o dotychczasowym przebiegu choroby i pełne wyniki badań.