Badania psychologiczne do otrzymania uprawnień kierowania wózkami widłowymi

witam mam jeszcze aktualne badanie psylogiczne w womp na prawo jazdy kat b czy na wuzek widłowy musze powtarzać czy wystarczy że to pokaże zapłace i jest z głowy

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Badanie psychotechniczne na wózek widłowy różni się od tego na pojazdy kat. B. Wskazane jest ponowne wykonanie badania.