Badania sprawdzające przyczyny niepłodności u kobiety

Witam. Od 2 lat staramy się z żoną o dziecko. Zrobiłem badania nasienia (SCA, test migracji, itp) i wyniki miałem doskonałe. Żona ma regularne miesiączki, robi od kilku lat regularne badania cytologiczne (wynik 2) oraz dopochwowe USG - nie ma żadnych cyst ani polipów. Jakie badania powinna zrobić moja żona? Czy to będzie długo trwało?

Żona powinna zrobić badania oceniające drożność jajowodów np HSG, a dalsza diagnostyka w zależności od wyniku tego badania. Pozdrawiam