Badania stwierdzające przyczyny bólu ramion i barków

Jakie powinnam wykonać badania lub jaka może być przyczyna, że praktycznie cały czas bolą mnie ramiona i ogólnie barki? Prawdopodobnie są to nerwobóle, ponieważ miałam stwierdzoną depresję kilka lat temu a nast. nerwicę. Brałam na własną rekę ziołowe tabl. uspokajające (valeriana, nervomix, nervosol) i przez jakiś czas faktycznie odczuwałam mniejszy ból. Na dzień dzisiejszy boli mnie mniej ale cały czas. I tak już od 2- 3 mcy. Proszę o poradę

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Przyczyn może być wiele.
Rozpoznanie zawsze stawia się na podstawie dokładnej znajomości objawów, badania pacjenta i jeśli potrzeba wyników badań dodatkowych.
Diagnozowanie przez internet na podstawie kilku ogólnych zdań przypomina wróżenie z fusów. Internet może służyć do dawania sugestii, ukierunkowania itp...

Depresja jest chorobą i jak każdą inną należy ją leczyć u lekarza nie na własną rękę. Zapalenie płuc, złamanie kości itd też będzie sama Pani leczyć czy pójdzie Pani do lekarza?