Badania stwierdzające przyczyny duszności

cd ,testy alergologiczne nie wykazały abym na cos był uczulony,nie wiem jakie mam wykonac badania aby upewnić się co jest tego przyczyną z kąd się biorą duszności u mnie,czy ma to może podłoże nerwicowe,kiedyś w młodości miałem coś podobnego,kolatanie serca klucha w gardle,czeste polykanie sliny i tym podobne,wtedy lekarz internista stwierdził że to nerwica.Proszę poradzcie mi co mam robić ,jakie badania wykonać i jak to leczyć,czym .

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza