Badania TSH i Ft3 a wskazania do wykonania anty-TPO i anty-TG

Witam, Zamierzam jutro zbadać sobie na poziom TSH oraz FT3, czy jeśli oba badania wypadną dobrze to konieczne są dalsze badania - mam tu na myśli anty TPO oraz anty TG (które zlecił mi lekarz) czy mogę sobie je odpuścić? Pytam gdyż wykonuję badania prywatnie i wolałbym nie płacić za zbędne badania. Dziękuje i pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

mozliwe, że lekarz na podstawie badania w gabinecie stwierdził objawy wskazujące na potrzebę wykonania wszystkich badań dlatego najlepiej byłoby wykonać wszystkie badania.

Pozdrawiam.